Každý život má svou velikost. (Maxim Gorkij)

Přírůstek

17. října 2006 v 12:39 | Michaela Srbová
Tak jsme se už konečně shodli. Ale byly to nervy!!! To víte, když se mají tři lidi domluvit na jedné věci, tedy abyste tomu všemu rozumněli - domluvit se, jestli koupíme ještě psa nebo ne.
Klady převážily zápory a tak se naše psí rodinka rozrostla o nového člena. Dne 8. října 2006 jsme si přivezli domů štěně jménem Bak. Jméno jsme mu dali svoje, takže chcete-li, Baka plemenným jménem Tagor. A jak jistě správně tušíte, okamžitě se stal miláčkem a obletovanou sedmikilovou kouličkou, které je snášeno modré z nebe. Něco ve stylu: "Jak nám to štěňátko krásně papá, jak nám to štěňátko krásně roste, jaký nám to štěňátko udělalo bobeček,..."
Trochu jsme se obávali, jak se k naší kuličce budou chovat domácí paní, tedy Daisy, Bessy a Cira. Bylo to ale příjemné překvapení. Bessy dělá, že žádné štěně není, prostě ho ignoruje, Daisy jej zase opečovává jako vlastní máma a Cira by si s ním nejradši hrála a úplně nejraději by byla, kdyby se spolu mohli honit. Jenže to je aktivita, která našemu malýmu ještě moc nejde. Těch nožiček je prostě trochu moc a zkorigovat je všechny čtyři dohromady mu dělá ještě problém. Má na to ale právo, narodil se 15. srpna.
Bohužel nám tahle malá plyšová koulička za chvíli vyroste a bude z ní, jak já říkám:" Osmdesátikilové hovado." :-)
No máme se na co těšit. Je to radost, ale i starost. A mamce nezbyde zase nic jiného než svoji vysněnou zahrádku zase odložit o pár let, protože jestli bude jako holky, tak bude zahradník jako vyšitý. Co mamka zasadí on vyhrabe, ukouše nebo se tomu jinak pomstí...:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama